Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Heriz, ca 481x333 cm

Hårt slitage, mindre skador, något reducerade kortsidor

358136

2016-02-11