Peter Freudenthal färglitografier

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER FREUDENTHAL (född 1938): (5) Kompositioner, (samramade), samtliga signerade och daterade, Peter Freudenthal 1975, 15/36, färglitografier, ca 20x20 cm vardera

358138

2016-02-02