Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, mahogny, omkring 1900, gustaviansk stil, höjd 87, 44x84 cm, nyckel finns dock ej original
Bruksslitage, skador
358141
2016-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här