Byrå
2016-02-02
358141
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, mahogny, omkring 1900, gustaviansk stil, höjd 87, 44x84 cm, nyckel finns dock ej original
Bruksslitage, skador