Snedklaffsekretär
2016-02-03
358155
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETAR, 1800-talets andra hälft, inläggningar i mässingl, beslag i förgylld metall, höjd 95, 96x47 cm
Slitage, nyckel finns att avhämta på utlämningen