Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i valnöt, dekor med mässingsdetaljer, höjd ca 109 cm, bredd ca 38 cm, pendel och nyckel finns

Brukssliage, smärre skador

358157

2016-02-03