Karin Luts akvarell

Karin Luts akvarell
Karin Luts akvarell
Karin Luts akvarell
Karin Luts akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN LUTS (Estland, 1904-1993): Hamnmotiv, signerad K Luts, akvarell, ca 41x31 cm

358160

2016-02-04