Birgitta Liljeblad oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BIRGITTA LILJEBLADH (född 1924): "Landskap i gryning", signerad och daterad B Liljebladh, olja på duk, ca 35x60 cm

358161

2016-02-03