Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CURT AGGE (född 1929): Komposition, signerad Curt Agge, olja på duk, 75x80 cm
Smärre färgbortfall
358167
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här