Curt Agge oljemålning

Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning
Curt Agge oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT AGGE (född 1929): Komposition, signerad Curt Agge, olja på duk, 75x80 cm

Smärre färgbortfall

358167

2016-02-03