Barbro Andersson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BARBRO ANDERSSON (född 1948): Amryllis, signerad och daterad Barbro Andersson 2004, 164/320, färglitografi, ca 30x30 cm

358169

2016-02-03