Madeleine Quist Odgren oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MADELEINE QUIST ODGREN (samtida): Komposition i blått, signerad och otydligt daterad Madeleine, olja på pannå, ca 55x46 cm

358171

2016-02-03