Stolar 1800-tal

Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal
Stolar 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st.,1800-talets mitt, senempire, klädsel i tyg, betsad björk, rygg med dekor av lyra, sitthöjd ca 46 cm

Senare klädsel

358173

2016-02-03