Fernandez Arman Tema

Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005):
Violons, färglitografi, signerad Arman samt numrerad 18/150, ca 96x67 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358177

2016-02-08