Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005) "Accumulation de violons", vitmetall och plexiglas, signerad Arman 12/25, 36 x 27,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
Nagg
358181
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här