Fernandez Arman Tema

Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema
Fernandez Arman Tema

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005) "Accumulation de violons", vitmetall och plexiglas, signerad Arman 12/25, 36 x 27,5 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

Nagg

358181

2016-02-08