Karel Appel Tema

Karel Appel Tema
Karel Appel Tema

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): "Sky Blue Kiss", signerad och numrerad Appel, 43/100, färgserigrafi, 66x96 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358183

2016-02-08