Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR VASARELY (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition, signerad och numrerad Vasarely 195/250, färgserigrafi, 50x50 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur
358184
2016-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här