Da Silva

Da Silva
Da Silva

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MARIA ELENA VIEIRA DA SILVA (1908-1992): Komposition, signerad och numrerad Vieira da Silva, HC, gravyr, ca 31x24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

358197

2016-02-16