Grand tour souvenir korkarbete
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRAND TOUR SOUVENIR, 1800-talets andra hälft, korkarbetem etikettmärkt "ARIGENTO - Tempio dei Dioscuri", monterad på svärtad träplatta, höjd ca 28, 22x22 cm
Smärre skador, ngt sneda listdelar
358208
2016-02-03