Grand tour souvenir korkarbete
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
GRAND TOUR SOUVENIR, 1800-talets andra hälft, korkarbetem etikettmärkt "ARIGENTO - Tempio dei Dioscuri", monterad på svärtad träplatta, höjd ca 28, 22x22 cm
Kuntoraportti
Smärre skador, ngt sneda listdelar
358208
Päivämäärä:
2016-02-03