Anna Rosenbäck oljemålning
2016-02-03
358211
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Heaven", signerad och daterad A Rosenbäck -15t, olja på duk, ca 100x100 cm