Delphin Massier Vallauris ytterfoder på piedestal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DELPHIN MASSIER (1836-1907), piedestal med ytterfoder, Vallauris Frankrike, fajans, signerad Delphin Massier Vallauris, total höjd 95 cm

Nagg och mindre skador

358222

2016-02-03