Snedklaffsekretär Louis XV-stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, skulpterad dekor, nyckelskylt och dragknoppar i mässing, höjd ca 89, 77x40 cm

Smärre fanérskador, nyckel saknas, lagad listdel

358228

2016-02-03