Snedklaffsekretär Louis XV-stil
Vollendet
2016-02-03
358228
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, fanérad i valnöt, skulpterad dekor, nyckelskylt och dragknoppar i mässing, höjd ca 89, 77x40 cm
Smärre fanérskador, nyckel saknas, lagad listdel