Bernt Wennström oljemålning

Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning
Bernt Wennström oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERNT WENNSTRÖM (född 1945): "Vårvinter", monogramsignerad och daterad -88, olja på duk, ca 38 x 46 cm

358245

2016-02-03