Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 5 st, 18/1900-tal, s.k. göteborgsstolar, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, ljus klädsel
Senare klädsel, sprickor, fanérskador, lagningar
358247
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här