Göteborgsstolar 18/1900-tal

Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal
Göteborgsstolar 18/1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 5 st, 18/1900-tal, s.k. göteborgsstolar, fanérade i mahogny, stoppade sitsar, ljus klädsel

Senare klädsel, sprickor, fanérskador, lagningar

358247

2016-02-03