Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 71, 84x39 cm, nyckel finns
Senare bemålad, smärre ytskador, nyckel saknas
358250
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här