Klubbat för:
4 000 SEK
6 000 SEK
VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i valnöt, dekor av bl.a. putti, urveket märkt Fabrik Karkes schablonenuhr, höjd ca 110 cm, nyckel finns
Slitage
358261
2016-02-03