Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

4 000 SEK

6 000 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, nyrenässans, fodral i valnöt, dekor av bl.a. putti, urveket märkt Fabrik Karkes schablonenuhr, höjd ca 110 cm, nyckel finns

Slitage

358261

2016-02-03