Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): ur "Orden", signerad och daterad CGK -11, tempera på kartong, 20,5x16,5 cm
358262
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här