CGöran Karlsson

CGöran Karlsson
CGöran Karlsson
CGöran Karlsson
CGöran Karlsson

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): ur "Orden", signerad och daterad CGK -11, tempera på kartong, 20,5x16,5 cm

358262

2016-02-03