Axel Einar Hjorth

Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth
Axel Einar Hjorth

Klubbat för:

37 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, skrivbord, "Birka", Nordiska Kompaniet 1930-tal, alm, fronten med fyra lådor, baksidan med bokhylla, höjd 76, längd 160 cm

Slitage, mindre fanérbortfall

358280

2016-02-03