Axel Olsson

Axel Olsson
Axel Olsson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition med figur, signerad Axel Olson, numrerad 248/260 färglitografi, ca 49x42 cm

Gulnad

358285

2016-02-03