Byrå Louis XVI

Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI
Byrå Louis XVI

Klubbat för:

5 400 SEK

8 000 SEK

BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med flera träslag, bl a valnöt, bronsbeslag, höjd 87 cm, 118x58 cm, nyckel finns

Slitage, skador, sprickor, lister saknas

358286

2016-02-03