Klubbat för:
5 400 SEK
8 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI, Italien, fanérad med flera träslag, bl a valnöt, bronsbeslag, höjd 87 cm, 118x58 cm, nyckel finns
Slitage, skador, sprickor, lister saknas
358286
2016-02-03