Birgitta Hahn, Motiv från Paris

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

BIRGITTA HAHN (född 1938): "Motiv från Paris", signerad och daterad B. Hahn 2003, akvarell, 71x 52 cm

358290

2016-02-03