V Altona

V Altona
V Altona
V Altona
V Altona
V Altona
V Altona

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VEIKKO AALTONA (Finland, 1910-1990): Solnedgång, signerad v. Aaltona, olja på duk, 55x45 cm

358294

2016-02-03