Biblioteksur

Biblioteksur
Biblioteksur
Biblioteksur
Biblioteksur
Biblioteksur
Biblioteksur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BIBLIOTEKSUR, 1900-talets andra hälft, fodral delvis fanérat i rot, knoppar, handtag och fötter i mässing, urtavla med romerska siffror, total höjd ca 38, 23,5x13 cm

Smärre ytskador, nyckel saknas

358300

2016-02-03