Johannes Martin Grimelund oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES MARTIN GRIMELUND (Norge, 1842-1917), fjällandskap med figur i solnedgång, signerad och daterad Grimelund 1908, olja på duk, 47 x 66 cm

Krackelyrer

358308

2016-02-03