Holländsk skola ceremoni framför palats olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Figurscen med ceremoni framför palats, olja på duk, 57x82 cm

Dubblerad, retuscher

358310

2016-02-03