John-Erik Franzén Tema
2016-02-08
358313
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, 55/360, färglitografi, ca 41x53 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Grafik&Skulptur