John-Erik Franzén Tema

John-Erik Franzén Tema
John-Erik Franzén Tema

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hells Angels of California", monogramsignerad och daterad JEF 1990, 55/360, färglitografi, ca 41x53 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358313

2016-02-08