Matbord 1950/60-tal

Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal
Matbord 1950/60-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1950/60-tal, bordsskiva fanérad i teak, benställning i björk, utdragbart, höjd ca 70, diameter 124 cm, 2 iläggsskivor, 30 cm vardera ingår

Ytskador

358318

2016-02-04