Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 3 st, 1970-tal, sannolikt IKEA, stålrör och beige tygklädsel

Slitage, skador

358320

2016-02-03