Filbunkar sköljskålar
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FILBUNKAR, 5 st, 1800-tal, med blå kant, höjd ca 5, diameter 15, SKÖLJSKÅLAR, 6 st, sannolikt Reijmyre, höjd ca 6,5, diameter 12,5 cm
En filbunke med nagg, en sköljskål med nagg, ngn ej noterad obetydlig skada kan förekomma
358326
2016-02-03