Filbunkar sköljskålar

Filbunkar sköljskålar
Filbunkar sköljskålar
Filbunkar sköljskålar
Filbunkar sköljskålar
Filbunkar sköljskålar
Filbunkar sköljskålar

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILBUNKAR, 5 st, 1800-tal, med blå kant, höjd ca 5, diameter 15, SKÖLJSKÅLAR, 6 st, sannolikt Reijmyre, höjd ca 6,5, diameter 12,5 cm

En filbunke med nagg, en sköljskål med nagg, ngn ej noterad obetydlig skada kan förekomma

358326

2016-02-03