Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
GOLVURNA, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, dekor med figurer i emaljfärger samt kinesiska teckan, höjd 58 cm
Zustandsbeschreibung
Kantnagg
358329
2016-02-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner