Matbord
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, matbord, superellips, för Fritz Hansen, bordsskiva med av kärna av alträstavar och ytfaner av vit laminat, fyra spännben i krom, höjd 70, 120x240 cm
Slitage, stötmärken, behov av omlackering
358337
2016-02-06