Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, matbord, superellips, för Fritz Hansen, bordsskiva med av kärna av alträstavar och ytfaner av vit laminat, fyra spännben i krom, höjd 70, 120x240 cm

Slitage, stötmärken, behov av omlackering

358337

2016-02-06