Liss Eriksson Tema

Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema
Liss Eriksson Tema

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Philip von Schantz, brons, signerad LE och numrerad 1/8, gjutarstämplar E.Godard Cire Perdue, höjd 33 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Grafik&Skulptur

358339

2016-02-08