Petter Zennström olja

Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja
Petter Zennström olja

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): "Mask", mogramsignerad och daterad PZ -88, olja på papper, ca 58x58 cm

Uppfodrad på duk, smärre fläckar

358344

2016-02-03