Jean Fautrier akvatintetsning

Jean Fautrier akvatintetsning
Jean Fautrier akvatintetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JEAN FAUTRIER (1898-1964): "Fond BLeu", färgakvatint 1955, signerad, 3/50, 53 x 47 cm
Litteratur:Mason 261

358354

2016-02-03