Jean Fautrier akvatintetsning
2016-02-03
358354
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JEAN FAUTRIER (1898-1964): "Fond BLeu", färgakvatint 1955, signerad, 3/50, 53 x 47 cm
Litteratur:Mason 261