Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 18/1900-tal, björk/björkrot, höjd ca 67, 50x50 cm

Renoverad och kompletterad, slitage

358355

2016-02-03