Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Lektyr, 1916, signerad CL, etsning, 19,5x14,5, état II, Hjert & Hjert 106, etsningen trycktes i 165 signerade exemplar samt i 500 osignerade (som denna) exemplar för Föreningen för grafisk konst

358357

2016-02-03