Grafik och teckningar 17/1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRAFIK OCH TECKNINGAR (5+1), 17/1800-tal, varav en signerad i trycket Rembrandt, varierande mått, ca 14 x 9 - 24 x 34 cm

Kantskador, ytskador, skurna marginaler

358358

2016-02-03