Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRAFIK OCH TECKNINGAR (5+1), 17/1800-tal, varav en signerad i trycket Rembrandt, varierande mått, ca 14 x 9 - 24 x 34 cm
Kantskador, ytskador, skurna marginaler
358358
2016-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här