Hänge broscher

Hänge broscher
Hänge broscher
Hänge broscher
Hänge broscher

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HÄNGE, sterlingsilver, grön, vit och gul emalj, föreställande näckrosor, stämplad Birmingham ca 1900-talets början, KEDJA, sterlingsilver, BROSCH, silver, kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, H. Pira & Son, Karlskrona 1890, BROSCH/HÄNGE, gulmetall, mikromosaik, 1800-tal

Brosch med mikromosaik med skador

358360

2016-02-04