Hänge broscher
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HÄNGE, sterlingsilver, grön, vit och gul emalj, föreställande näckrosor, stämplad Birmingham ca 1900-talets början, KEDJA, sterlingsilver, BROSCH, silver, kamé, skuret snäckskal föreställande klassisk kvinnoprofil, H. Pira & Son, Karlskrona 1890, BROSCH/HÄNGE, gulmetall, mikromosaik, 1800-tal
Brosch med mikromosaik med skador
358360
2016-02-04